Mluvící hlavy

Konzultace

Láká Vás podnikání v gastronomii, ale nevíte, kudy se na své cestě ubírat? Chcete refreshnout nápojové či jídelní menu? Vytvořit nový koncept? Pomoct s vystřelením nového gastro produktu? Zařídíme, poradíme, zrealizujeme.

Chci to posunout dál

Školení personálu

Načerpejte vědomosti, které si běžně jen tak nevygooglíte. Ty správné znalosti a dovednosti barmanek a barmanů, servírek a číšníků nebo kuchařek a kuchařů jsou pro chod Vašeho podniku klíčové. Na vzdělávání umíme zajistit dotaci.

Chci to všechno umět

Týmování

Každý z nás je někým a něčím, ale všichni jsme především lidi, kteří dohromady tvoří tým. To nejdůležitější, čím se může firma pochlubit. Náš originální workshop zaměřený na funkčnost týmu. Ať už směrem dovnitř k sobě samým, nebo ven – k hostům či klientům.

Chci pohostinný tým

Víme, o čem sníte. O spokojených hostech. Šlapajícím podniku. Vyšších tržbách. Dobré náladě v týmu. Přesvědčení, že vaše práce vám dává smysl.
Přesně o to stejné se totiž snažíme i my v našich podnicích. Jde nám o rozvoj gastronomie a rádi k němu přispějeme, co to jen půjde.

Říkáme si Mluvící hlavy a jsme konzultačním a vzdělávacím projektem brněnské gastronomické skupiny Lidi z Baru.

Už pěknou řádku let provozujeme v Brně několik barů a dalších podniků či projektů. Od roku 2012, kdy jsme otevřeli Bar, který neexistuje, se náš tým postupně rozrostl na 150 lidí. Všechny jsme vyškolili vlastními silami a tento interní proces jsme natolik vyladili, že nám přijde škoda nechávat si ho jen pro sebe.

Máme vyzkoušeno, že naše know-how oslovuje řadu provozovatelů, dokáže měnit jejich pohled na podnikání v gastronomii a stává se neodmyslitelnou součástí každodenní práce mnoha skvělých týmů.

Jedeme na stejné vlně? Dejte nám o tom vědět!